Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення -> Навчалися медичні працівники первинної ланки


Навчалися медичні працівники первинної ланки Друк
Рейтинг: / 0
НайгіршеНайкраще 
Головна сторінка - Оголошення
Середа, 02 серпня 2017, 15:51

З метою удосконалення професійного та міждисциплінарного інформування медичних працівників заняття з інфузійної терапії для сімейних лікарів, лікарів-терапевтів і практикум для медичних сестер первинної ланки медико-санітарної допомоги Кривого Рогу провів д.м.н., професор, полковник медичної служби, заступник начальника Військово-медичної академії з клінічної роботи Стеблюк Всеволод Володимирович.

 

Screenshot_1

 

Вщерть повна медичними працівниками конференц-зала міської дитячої лікарні №1 з великою зацікавленістю інтенсивно опрацювувала теми: «Інфузійна терапія в практиці сімейного лікаря» та «Сучасні підходи до техніки проведення інфузійної терапії».


Screenshot_2

 

Навчання організовано за підтримки заступника голови комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, керівника міжфракційного депутатського об’єднання з питань профілактики та боротьби з неінфекційними захворюваннями Олега Мусія.

Проект «Школа практикуючого лікаря» в закладах охорони здоров’я Дніпропетровщини планується зробити постійно діючим і включити його до переліку заходів безперервної освіти лікарів.