Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення -> На підтримку сталого професійного розвитку лікарів


На підтримку сталого професійного розвитку лікарів Друк
Рейтинг: / 0
НайгіршеНайкраще 
Головна сторінка - Оголошення
Середа, 23 серпня 2017, 12:05

   Відтепер у сфері підвищення кваліфікації та професійної перепідготовки українських лікарів активно використовуватиметься Британський медичний журнал («BMJ»). Міністерство охорони здоров’я України підписало з ним Меморандум про взаєморозуміння, який акредитує «BMJ» на цю роботу.

 __copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

   «BMJ», як один із провідних світових генераторів медичних знань, реалізує амбіційну навчальну ініціативу підтримки клінічних рішень, яка собі за мету ставить удосконалення рівня охорони здоров’я в Україні.

 

   Ініціатива покликана надати клініцистам та професійним працівникам сфери охорони здоров’я доказові онлайн-інструменти та ресурси, включаючи «BMJ Best Practice» і «BMJ Learning» («Найкраща практика «BMJ» та «Навчання з BMJ»), для покращення рівня діагностики, лікування та заходів із захисту від інфекційних та неінфекційних захворювань.

 

   Пропоновані ресурси підготовлені міжнародними експертами, проаналізовані українськими клініцистами й експертами, які адаптувють їх для національного користувача українською мовою із доступом, як в онлайн, так і в офлайн режимі, або через мобільні пристрої. Програма має цілковиту підтримку Міністерства охорони здоров’я України та національної Робочої групи.

 

   Сьогодні клініцисти стикаються з величезним масивом постійно мінливої інформації, тож із кожним днем стає все важче підтримувати теоретичні та практичні знання на належному рівні. Тепер і криворізькі лікарі зможуть скористатись міжнародним досвідом для отримання перевірених й доказових знань.

 

    Довідка:

  «Найкраща практика «BMJ» («BMJ Best Practice») – це онлайн-інструмент підтримки процесу прийняття рішень, який надає лікарям швидкий і простий доступ до останньої інформації під час встановлення діагнозу або прийняття рішень щодо лікування пацієнтів. Ресурс поновлюється на щоденній основі та базується на останніх доказових дослідженнях, рекомендаціях і експертній думці для забезпечення поетапних настанов із питань діагностики, прогнозування, лікування й профілактики.

 

   «Навчання з BMJ» («BMJ Learning») – це освітній онлайн-ресурс, який надає професіоналам сфери охорони здоров’я швидкий та ефективний спосіб перевірити свої знання й тримати руку на пульсі останніх розробок у сфері медицини. На ньому розміщено понад 1 000 доказових рецензованих навчальних модулів у понад 70 областях спеціалізації.

 

    «BMJ» – це глобальний постачальник освітніх послуг у сфері медицини із досвідом медичної освіти, підтримки клінічних рішень, досліджень і публікацій, а також баченням, яке передбачає створення здорового суспільства шляхом обміну теоретичними та практичними знаннями з метою покращення досвіду, результатів і цінностей у сфері охорони здоров’я.

 

   Для ознайомлення із повним переліком продуктів і послуг «BMJ» Ви можете відвідати офіційний вебсайт за адресою: http://bmj.com/