Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення -> В Україні стартувала нова хвиля інформаційної компанії «Не Дай СНІДу Шанс!»


В Україні стартувала нова хвиля інформаційної компанії «Не Дай СНІДу Шанс!» Друк
Рейтинг: / 0
НайгіршеНайкраще 
Головна сторінка - Оголошення
П'ятниця, 13 жовтня 2017, 09:30

   Нову хвилю кампанії з профілактики ВІЛ «З презервативом – як по нотах» презентували у Києві. Її впроваджують у рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Не Дай СНІДу Шанс!». Цьогорічна кампанія має нагадати про важливість безпечного сексу в інтимних стосунках.

   За висновками останніх досліджень міжнародних експертів у 2016 році:

 

  • більшість українців не знає, як зменшити особисті ризики інфікування ВІЛ та не усвідомлюють наскільки важливою є відповідальна поведінка,
  • лише п'ята частина населення (23%) користується презервативами,
  • 73.3% нових зареєстрованих випадків інфікування ВІЛом відбулося статевим шляхом.

 

GIZ_infogr_1

 

   Міжнародні партнери сприяють впровадженню таких інформаційних кампаній, як «Не Дай СНІДу Шанс!», що заохочує до здорового способу життя та відповідальної поведінки. 

GIZ_infogr_3

   Ця інформаційна кампанія вже третій рік поспіль є результатом успішного партнерства та співпраці між урядом України та міжнародними організаціями – Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІД (UNAIDS) та компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням уряду Німеччини.

 

   Співпраця з GIZ та урядом України сприяє досягненню цілей стратегії ЮНЕЙДС 90-90-90 у подоланні епідемії ВІЛ-інфекції в Україні, вважає директор UNAIDS в Україні Яцек Тишко. «Цього року Україна приєдналася до Коаліції з профілактики ВІЛ. І ми віримо, що наша спільна кампанія та нові можливості для співробітництва з міжнародними партнерами наблизять нас до мети» - сказав він.

GIZ_infogr_5

  Проблема ВІЛ/СНІДу стосується всіх і кожного, незалежно від того, одружені ви чи ні, маєте постійного партнера чи щойно познайомились. Інформаційно-пропагандиська кампанія «Не Дай СНІДу Шанс!» - це чудова можливість нагадати усім, що безпечний секс – це круто.

 

   Закохуйтесь, піддавайтесь пристрасті та почуттям, насолоджуйтесь близькістю з вашим партнером, але не забувайте користуватися презервативами, адже вони дійсно допомагають захистити ваше здоров’я.