Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення -> Підсумки оздоровлення дітей у санаторних закладах Кривого Рогу


Підсумки оздоровлення дітей у санаторних закладах Кривого Рогу Друк
Рейтинг: / 0
НайгіршеНайкраще 
Головна сторінка - Оголошення
П'ятниця, 27 жовтня 2017, 13:10

   26 жовтня за круглим столом Криворізького центру здоров'я фахівці обговорювали підсумки оздоровлення дітей у санаторних закладах нашого міста. Санаторне лікування дітей та підлітків важливе для профілактики розвитку захворювань, запобігання загострень і переходу наявних хвороб у затяжні та хронічні форми.

2017-10-27_140254

 

 

 "Ліжковий фонд трьох дитячих санаторіїв Кривого Рогу складає 240 ліжок,- повідомила головний спеціаліст УОЗ із санаторного оздоровлення дітей Наталія Акіншева, - в тому числі:

  - 135 - для  дітей з туберкульозною патологією (туберкульоз кісток і суглобів, лдегенів, внутрішньо-грудних лімфатичних вузлів) та групи ризику з розвитку туберкульозної інфекції: діти з віражем туб. проб, контактні з хворими на туберкульоз. 70 ліжок має костно-туберкульозний санаторій, 65 - дитячий протитуберкульозний санаторій;

  - 105 ліжок для дітей з соматичною патологією (захворюваннями серцево-судинної системи, органів дихання та шлунково-кишкового тракту)".

2017-10-27_135743

   Наші санаторії обслуговують дітей міста та сільских районів від 2 до 17 років. Кількість оздоровлених за 9 місяців погточного року дітей, які проживають за межами Кривого Рогу - 27,2%, в санаторіях протитуберкульозного профілю - 40%.

 

   Для дітей шкільного віку в санаторіях організовано навчання за шкільною програмою. У вільний час для них проводять розважально-виховні заходи.

 

   Основні напрямки оздоровлення в умовах місцевих санаторіїв:

 

  •  санаторний режим,
  •  лікувальне харчування,
  •  кліматотерапія,
  •  лікувальна фізкультура та масаж,
  •  фізіотерапевтичні методи,
  •  медикаментозна терапія. 

 

_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

   На протязі останніх років покращується матеріальна база санаторіїв. За кошти міського бюджету проведено ремонти із заміною вікон та дверей на металопластикові блоки, ремонтом покрівлі та утепленням фасаду в соматичному санаторії, з ремонтом системи опалення у дитячому туберкульозному. Всі заклади готові до роботи в умовах зимового періоду.

 

   До дитячого протитуберкульозного санаторію діти поступають за направленнями лікарів-фтизіатрів міських протитуберкульозних санаторіїв та протитуберкульозних кабінетів лікувальних закладів Дніпровської області. В закладі проводиться стандартизоване, контрольоване, безперервне лікування хворих дітей і тих, у кого існує високий ризик захворіти.

 

   Після інтенсивної фази лікування та припинення бактеріовиділення дітям призначають підтримуючу терапію. Головний лікар дитячого туберкульозного санаторію Ольга Шихалєєва докладно розповіла про харчування у закладі. Годують дітей 6 разів на день.
2017-10-27_135451
   Окрім оглядів лікарів, вони займаються лікувальною фізкультурою, отримують сеанси аромотерапії, електросну. Неабиякою популярністю у маленьких пацієнтів користується психолог закладу. - більшість дітей висловлюють готовність займатися з нею щодня.

   Після засідання круглого столу екскурсію для журналістів місцевих ЗМІ по соматичному санаторію провела головний лікар Наталія Підкуйко. З гордістю показувала вона відремонтоване за допомогою команди голови облдержадміністрації приміщення, котельню та ділилася планами на подальший розвиток можливостей оздоровлення дітей.

   Невдовзі санаторій матиме соляну шахту та бальнеологічне відділення з гідрованнами, джакузі, озокеритом та лікувальними грязями. Вже зараз у закладі працює великий інгаляторій, здійснюється світло-, магніто та УЗ - лікування. 

 

   Ефективність оздоровлення в умовах місцевих санаторіїв за 9 місяців 2017 року складає 96,1%. Із значним покращенням стану здоров'я виписано 6,4% дітей, з покращенням - 89,7%. без змін - 3,9%.