Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення -> Навчальний семінар для лікарів


Навчальний семінар для лікарів Друк
Рейтинг: / 0
НайгіршеНайкраще 
Головна сторінка - Оголошення
Четвер, 02 листопада 2017, 10:02

   "Проблеми та перспективи сучасної педіатрії" - багато цікавих тем за цим напрямом було розглянуто першого листопада на навчальному семінарі для лікарів-педіатрів, лікарів загальної практики-сімейних лікарів, лікарів-неонатологів ті лікарів інших дитячих спеціальностей у конференц-залі готелю "Парк-Хаус".

 

   "В Кривому Розі інтенсивний показник дитячої смертності за 2016 рік склала 6,8 проміле (на 1000 дітей на рік)", - повідомила головний спеціаліст УОЗ Тетяна Желязкова. Приоритетну важливість безперервної освіти лікарів і після закінчення вишу її подальшого зниження підкреслювали всі учасники семінару.


   Сучасний погляд на проблему лікування та профілактики запальних захворювань носоглотки у дітей представив у ґрунтовній презентації д.м.н., професор, зав. кафедрою педіатрії №2 НМАПО ім.П.Л.Шупика Бережний Вячеслав Володимирович. Він докладно зупинився на ефективності вітамінно-мінеральних комплексів у педіатричній практиці.

   Особливо актуальні в осінньо-зимовий теми  віруснихінфекцій у дітей та іноваційних підходів до лікування гострих респіраторних інфекцій та їх ускладнень у дітей та підлітків розкрили Д.м.н., професор Чернишова Людмила Іванівна та д.м.н., професор, зав. кафедрою дитячих і підліткових захворювань НМАПО ім.П.Л.Шупика Бекетова Галина Володимирівна та інші наукові авторитети, які прийняли участь у семінарі.

   Майстер-клас з особливостей надання невідкладної допомоги дітям із загостреннями бронхіальної астми провела д.м.н., професор, зав. кафедри педіатрії №1 НМАПО ім.П.Л.Шупика Охотнікова Олена Миколаївна.

   Про нові методи діагностики, профілактики та лікування, нові нозології йшлося в інших виступах високодосвідчених лікарів з Київа та Дніпра.

   Криворізькі лікарі - учасники семінару висловили глибоку вдячність організаторам прекрасного навчального заходу.