Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення -> Чому виникає рак простати і як його виявити


Чому виникає рак простати і як його виявити Друк
Рейтинг: / 0
НайгіршеНайкраще 
Головна сторінка - Оголошення
Вівторок, 07 листопада 2017, 10:02

   Щороку в листопаді відбувається акція “Вусопад”: чоловіки у всьому світі впродовж місяця відрощують вуса, інформуючи оточуючих про проблему раку простати. Небайдужі люди роблять пожертви на вивчення і боротьбу з раком простати та інших чоловічих захворювань.

_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

    Місяць боротьби з раком простати в Україні ініціював цьогоріч Національний інститут раку.

 

 

 

  •    За даними Всесвітньої організації здоров’я, рак простати входить в топ-5 хвороб, які стають причиною смерті чоловіків у всьому світі.
  •  Рак – це серйозне захворювання, що полягає у необмеженому та неконтрольованому рості аномальних клітин в організмі.
  •   Рак простати (ракова пухлина передміхурової залози, РПЗ) – це злоякісне новоутворення, що розвивається з епітелію передміхурової залози та вважається одним із найпоширеніших онкологічних захворювань серед чоловіків. Зазвичай ракова пухлина передміхурової залози росте повільно.
  •     Цей тип раку виявляють переважно у чоловіків, яким понад 65 років.

 

 

  Згідно з результатами численних досліджень, більшість чоловіків мають певні форми раку простати без жодних зовнішніх симптомів захворювання, і саме це ускладнює діагностику на ранніх стадіях. 

   Вчасна діагностика та лікування може бути досить ефективним для чоловіків, у яких цей тип раку розвивається досить швидко.

   Чоловіки! Перевірте cвоє здоров'я в листопаді!