Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення -> Подальший розвиток співпраці з GIZ заради підтримки первинної ланки медичних закладів


Подальший розвиток співпраці з GIZ заради підтримки первинної ланки медичних закладів Друк
Рейтинг: / 0
НайгіршеНайкраще 
Головна сторінка - Оголошення
П'ятниця, 09 лютого 2018, 13:57

   У засіданні круглого столу на тему "Розвиток подальшого співробітництва між GIZ та партнерською командою Кривого Рогу задля підтримки медичних закладів первинної ланки у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб" у Криворізькому центрі здоров'я прийняли участь заступник міського голови Костянтин Бєліков, начальник управління охорони здоров'я виконкому Криворізької міської ради Костянтин Мурашко та головні лікарі центрів первинної медичної допомоги Кривого Рогу.

 

   Відбулося обговорення вже наявного досвіду взаємодії та окреслено практичні кроки з подальшого співробітництва задля покращення якості медичних послуг для населення.

 

  •    15,5 внутрішньо переміщених осіб прийняв Кривий Ріг за період АТО. 

   "З 2011 року у Кривому Розі послідовно втілюється проект створення центрів первинної медико-санітарної допомоги. У нас є чітке розуміння, що надалі маємо робити в місті", - заявив заступник міського голови Костянтин Бєліков.

 

   Костянтин Мурашко доповів про вже створені в місті 7 центрів первинної медичної допомоги з 38 амбулаторіями. За сучасними нормативами у Кривому Розі має бути 65 амбулаторій. У найближчому майбутньому за сприяння МВФ введемо ще 10, на 7 амбулаторій розробляється проектно-кошторисна документація. Йде пошук оптимальних місьць для розміщення останньої десятки амбулаторій.

 

 

   Регіональний представник GIZ в Дніпропетровській області Володимир Гарасюк запропонував наступні теми навчальних тренінгів та менторської підтримки первинної медичної допомоги (ПМД) в умовах реформи галузі охорони здоров'я на І півріччя 2018 року:

 

  •  Тренінг з підвищення навичок володіння комп'ютером (ІТ - skills) для медичного персоналу ПМД
  •  Тренінги для медичного персоналу ПМД з ефективних комунікацій
  •  Тренінги для лікарів та медсестер ПМД з невідкладних станів
  •  Заходи для медсестер ПМД "Профілактика та ведення хворих з хронічними неінфекційними хворобами".
   В ході обговорення конкретизовано подальші організаційні кроки.
  Початок тренінгів заплановано на лютий 2018 року.